Skip to main content

Rozpocznij swoją wyjątkową podróż

W zależności od stanowiska, na które aplikujesz, musisz ukończyć niektóre z poniższych kroków dotyczących selekcji wstępnej.

Etap selekcji wstępnej

Test online

Nasze testy online mają na celu wyeliminowanie ewentualnych uprzedzeń. Zostaniesz zaproszony(-a) do wzięcia udziału w grach, które mierzą cechy poznawcze, społeczne i behawioralne. Algorytmy zaszyte w poszczególnych zadaniach, pomagają nam sprawdzić, czy posiadasz kluczowe cechy, których poszukujemy w naszej firmie. Testy wykorzystują sztuczną inteligencję i nauki behawioralne, aby lepiej zrozumieć Twoje umiejętności i potencjał oraz pomóc nam w tworzeniu zespołów o większej różnorodności.

Rozmowa wstępna

Nasze rozmowy wstępne to skuteczny sposób dla Ciebie, abyś mógł/a przekazać nam kluczowe informacje o sobie. Możemy poprosić Cię o zarezerwowanie czasu na rozmowę telefoniczną lub o udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania za pośrednictwem nagranego filmu na specjalnej platformie. Podczas gdy rozmowy telefoniczne dają więcej okazji do szczegółowej wymiany informacji, nagrywane rozmowy kwalifikacyjne są szybsze i bardziej elastyczne dla Ciebie jako kandydata. Umożliwiają one określenie, kiedy i gdzie chcesz wziąć udział w rozmowie kwalifikacyjnej. Aby pomóc Ci się przygotować, nasza platforma umożliwia przetestowanie oświetlenia, dźwięku i obrazu przed nagraniem ostatecznych odpowiedzi.

Faza selekcji

Rozmowa bezpośrednia (face-to-face)

Nasza rozmowa bezpośrednia pomoże Ci poznać naszą firmę, a nam poznać Ciebie. Rozmowa obejmuje szereg tematów i często odnosi się do naszych kompetencji przywódczych – aby sprawdzić, czy nasza oferta odpowiada Twoim potrzebom. Spotkanie to świetna okazja do poznania naszych liderów i zadania im pytań, które upewnią Cię, że jesteśmy właściwym wyborem.

Assessment centre

Nasz Assessment Center odzwierciedla cyfrowe czasy, w której żyjemy. Został zaprojektowany tak, aby pokazać nam jak radzisz sobie w działaniu, jednocześnie pomagając Ci stwierdzić, co Ty możesz wnieść na dane stanowisko pracy. Czasy papieru i ołówka już dawno minęły – nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak radzisz sobie z wymagającymi sytuacjami w prawdziwym życiu i osiągasz wspaniałe rezultaty, zarówno w zadaniach grupowych, jak i indywidualnych.

Dowiedz się więcej